Доставка та гарантія


1. Доставка по Україні "НОВОЮ поштою" до відділення.

Доставка замовлень службою «Нова пошта» до відділення у Вашому місті. Всі товари замовлені до 16:00 відправляються в цей же день.

Вартість доставки по Україні в залежності від ваги посилки від 40грн і більше.

2. самовивіз з магазину

  • ПН-ПТ - з 9:30 до 18:00, СУБОТА - з 10 до 17.
  • м. Київ, пр. Перемоги 123, оф. 222. Будівля фабрики КАШТАН, якщо дивитися на будівлю - вхід з лівого боку, біля банкомату Приват банка.

3. ДОСТАВКА кур'єром.

Доставка товарів кур'єром здійснюється через перевізника НОВА ПОШТА по всій території України.


ГАРАНТІЯ

Гарантійний період - це термін, під час якого клієнт, виявивши недолік товару має право вимагати від продавця або виробника вжити заходів щодо усунення дефекту. 

Продавець повинен усунути недоліки, якщо не буде доведено, що вони виникли внаслідок порушень покупцем правил експлуатації. 

 З якого моменту починається гарантія? з моменту передачі товару споживачеві, якщо в договорі немає уточнення; якщо немає можливості встановити день покупки, то гарантія йде з моменту виготовлення; на сезонні товари гарантія йде з моменту початку сезону; при замовленні товару з інтернет-магазину гарантія починається з дня доставки. 

Обслуговування по гарантії включає в себе: усунення недоліків товару в сертифікованих сервісних центрах; обмін на аналогічний товар без доплати; обмін на схожий товар з доплатою; повернення товару і перерахування грошових коштів на рахунок покупця.